Haberler

19
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNTEMİ VE FİYAT ETİKET YÖNETMELİĞİ HAK BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ

Müşteri İlişkileri Yöntemi ve Fiyat Etiket Yönetmeliğin de yapılan değişiklikler ile ilgili eğitim Odamız Hizmet Binası Konferans salonunda gerçekleştirildi. 
Eğitime Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, Devrek Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğt. Üyesi Ferdi Kesikoğlu üyelerimiz ile Devrek MYO öğrencileri katıldı. 
Odamız Genel Sekreteri Cihat Yaban ve Zonguldak Ticaret İl Müdürü İsmail Maden tarafından yapılan açılış konuşması ardından, Müşteri İlişkileri Yöntemi hakkında Devrek Meslek Yüksek Okulu Müdür Yard. Öğr.Gör.Şule Kıycı tarafından, Fiyat Etiket Yönetmeliğin de yapılan değişikliler konusunda Zonguldak Ticaret İl Müdürlüğü personeli Sema Eser tarafından birer sunum yapıldı.

[Devamını oku...]

16
İSTİHDAM TEŞVİKLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Odamızda Milli İstihdam Seferberliği İkinci Faz çalışmaları kapsamında İstihdam teşvikleri konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.


Odamız konferans salonunda yapılan toplantıya Yönetim Kurulu Başkanımız Haldun Hacıkulaoğlu,  İş-Kur Zonguldak İl Müdür Yardımcısı Hakkı Alkan, Zonguldak SGK İl Müdürlüğü Şefi Kevser Feyza Selyani, iş adamları ve işveren temsilcileri katıldılar.


Toplantıda İŞKUR ve SGK yetkilileri birer sunum yaptılar. İstihdam teşvikleri, işverenlere sağladığı avantajlar, istihdamın genel seyri konularında gerçekleştirilen sunumları dikkatle dinleyen işveren ve işveren temsilcileri bu konularda detaylı olarak bilgilendirme yapıldı.

[Devamını oku...]

09
ZONGULDAK İL/İLÇE ODA BAŞKANLARINDAN TBMM ZİYARET.

Zonguldak İl ve İlçe Oda Başkanları ile Genel Sekreterlerinden oluşan heyet Zonguldak 27. Dönem Milletvekillerine ziyaret gerçekleştirdiler.  

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu ve Genel Sekreter Cihat Yaban’ın katılımları ile gerçekleşen ziyarette AKP ve CHP Zonguldak Milletvekilleri görüşüldü.

 

[Devamını oku...]

04
DEVREK KAYMAKAMI TOLGA POLAT'A ZİYARET

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, Meclis Başkanı Necdet Başoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Yumurtacı ve Mustafa Tabak ile birlikte Devrek Kaymakamlığı görevine yeni atanan Sayın Tolga Polat’a  ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.[Devamını oku...]

03
Ekmek Üreticilerine ve Satışını Yapanlara Hijyen Eğitimi Verildi.

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası, Devrek Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Devrek İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliğinde Devrek ve Gökçebey İlçelerinde faaliyet gösteren ekmek üretici ve satıcılarına yönelik hijyen eğitimi düzenlendi.


[Devamını oku...]

03
YURTDIŞI FUAR VE İŞ GEZİSİ DÜZENLİYORUZ.

"Gelişen Teknolojileri yerinde görmek ve ihracat faaliyetlerinin gelişmesini amaçlayan Devrek TSO, başta üyeleri olmak üzere, bölgemizdeki işletmeler için 26-29 Kasım 2018 tarihinde BAE/Dubai de düzenlenecek olan Yapı ve İnşaat Fuarına KOSGEB destekli bir gezi planlamaktadır.

 

 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 22İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son