Haberler

16
TİCARET BAKANLIĞI DANIŞMANI CİHAT ALAGÖZ ZİYARETİMİZ

Odamız Meclis Başkanı Necdet BAŞOĞLU,Yönetim Kurulu Başkanı Haldun HACIKULAOĞLU ve Genel Sekreter’i Cihat YABAN Ticaret Bakanı Danışmanı Cihat ALAGÖZ’e yeni görevinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

 
 

[Devamını oku...]

06
KASTAMONU ZİYARETİMİZ

Batı Karadeniz Kalkınma Projesi (BAKAP) kapsamında Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir ve Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu tarafından yapılan ziyaretlerin bir sonraki durağı Kastamonu Ticaret ve Sanay Osdası ile Kastamonu Ticaret Borsası oldu.


[Devamını oku...]

06
TAŞKÖPRÜ TSO ZİYARETİMİZ.

Batı Karadeniz Kalkınma Projesi (BAKAP) kapsamında Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir ve Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu tarafından yapılan Ziyaretlerin üçüncü gününde Taşköprü Ticaret ve Sanayi Odası ziyaret edildi. Oda Başkanımız Haldun Hacıkulaoğlu ziyaret esnasında Taşköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat BALCIOĞLU'na Devrek Bastonu takdim etti.

[Devamını oku...]

06
BOYABAT TSO ZİYARETİMİZ

Batı Karadeniz Kalkınma Projesi (BAKAP) kapsamındaki ziyaretler devam ediyor Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Haldun HACIKULAOĞLU bugün ikinci ziyaretini Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası'na yaptı.Yönetim Kurulu Başkanımız Boyabat Yönetim kurulu Başkanı Orhan ÇAKIR'a Devrek Bastonu takdim etti.

[Devamını oku...]

06
SİNOP TİCARET VE SANAYİ ODASI ZİYARETİMİZ

Batı Karadeniz Kalkınma Projesi (BAKAP) kapsamında Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, yapılan Ziyaretlerin üçüncü gününde Sinop Ticaret ve Sanayi Odası ziyaret edildi. Oda Başkanımız Haldun Hacıkulaoğlu ziyaret esnasında Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salim AKBAŞ'a Devrek Bastonu takdim etti.

 

[Devamını oku...]

06
TOSYA TSO ZİYARETİMİZ

BAKAP projesi hayata geçirilmesi kapsamında istişare ziyaretlerimizde bir sonraki durağımız Tosya TSO. Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 18İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son