Haberler

08
UNICERA SERAMİK BANYO MUTFAK FUARINA KATILDIK.

İstanbul CNREXPO Fuar merkezinde düzenlenen Seramik Banyo ve Mutfak fuarına 07.02.2019 tarihinde 30 katılımcı ile ziyaret etme imkanı bulduk.Banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi pek çok ürün grubunun bir arada sergilendiği UNICERA’da Odamız üyesi Canakçılar Seramik A.Ş ile DEN-KO Banyo Ltd.Şti stantları ile yer aldı. Fuarı ziyaret eden Oda Üyelerimiz de sektöre ilişkin son yenilikleri ve uygulamaları yerinde görüp inceleme imkanı buldular. Odamız adına Fuar Organizasyonuna ilgi gösterip katılım sağlayan tüm firmalarımıza teşekkürlerimizi sunarız.
Değerli Üyelerimize, Basın Kuruluşlarımıza ve Kamuoyuna duyurulur.

[Devamını oku...]

06
ZONGULDAK İŞ-KUR VE SGK İL MÜDÜRLERİ ODAMIZI ZİYARETTE BULUNDULAR.

Zonguldak SGK İl Müdürü Erkin Avcı, Zonguldak İş-Kur İl Müdürü Gönül Demirsu ve Devrek SGK Hizmet Merkezi Müdürü Fevzi Altunkaya Odamızı ziyaret ettiler.

 

[Devamını oku...]

31
GÜÇLÜ STRATEJİLERLE GÜÇLENEN DEVREK TSO” PROJEMİZ KABUL GÖRDÜ.

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansına ( BAKKA ) 2018 yılı Teknik Destek Programı kapsamında sunduğumuz “Güçlü Stratejilerle Güçlenen Devrek TSO” isimli projemiz kabul gördü.

 

[Devamını oku...]

24
KOCAELİ SANAYİ ODASI BAŞKANI AYHAN ZEYTİNOĞLU ODAMIZA ZİYARETTE BULUNDU

Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Başkan Vekili Sayın Ayhan Zeytinoğlu Odamızı ziyaret etti.
Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Haldun Hacıkulaoğlu tarafından ağırlanan Zeytinoğlu'na ziyaret anısı olarak Devrek Bastonu hediye edildi. 
Bu nazik ziyaretinden dolayı Sayın Ayhan Zeytinoğlu'na teşekkür ederiz.

[Devamını oku...]

23
2019 YILI OCAK AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİ.

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası’nın Ocak ayı Olağan Meclis toplantısı yapıldı. Meclis Başkanı Necdet Başoğlu başkanlığındaki toplantıya Devrek Tarım ve Orman İlçe Müdürü Rıfat Verim misafir olarak katıldı.

[Devamını oku...]

23
ZONGULDAK TARIM VE ORMAN İL MÜDÜRÜ ODAMIZI ZİYARET ETTİ.

Zonguldak Tarım ve Orman İl Müdürü Cemalettin Çataklı ve Devrek Tarım ve Orman İlçe Müdürü Rıfat Verim Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu'nu makamında ziyarette bulundular. Odamız 3. Meslek Komite Başkanı Eyüp Yaprak ve Meclis Üyemiz Fikri Tabakoğlu ziyarette misafirlerimize eşlik ettiler.Bu nazik ziyaretlerinde dolayı İl ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlerimize teşekkür ederiz.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 26İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son