Haberler

18
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK’A İLİMİZİN TALEPLERİ İLETİLDİ.

Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir tarafından, bir dizi temasta bulunmak üzere ilimize gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a Zonguldak il ve ilçe Odaları tarafından hazırlanan iş dünyasının taleplerini içeren dosya sunuldu. 

 

[Devamını oku...]

24
DEVREK TSO MECLİS ÜYELERİ TOBB’DE DÜZENLENEN “MECLİS ÜYELERİ BİLGİLENDİRME” SEMİNERİNE KATILDILAR.

21-22-23 Haziran 2019 tarihlerini kapsayan bilgilendirme etkinliğinin ilk gününde meclis üyelerine hitap eden Hisarcıklıoğlu, sorun ve çözüm önerilerini dinlerken katılımcılarla görüş alışverişinde bulundu. TOBB’un Türkiye’nin en demokratik kurumu olduğunu vurgulayan Hisarcıklıoğlu, görevlerinin üyelere dolayısıyla tüccar ve sanayiciye hizmet etmek olduğunu bildirdi. Önlerinde 4 yıllık seçimsiz bir dönem olduğunu hatırlatan TOBB Başkanı, ekonomiye ilişkin yapısal reformları hayata geçirmek için uygun bir dönem olacağına işaret etti.

 

 

[Devamını oku...]

18
BATI KARADENİZ TİCARET VE SANAYİ ODALARI İLE KIRKLARELİ TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE “KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ” İMZALANDI.

Kırklareli Valisi Osman Bilgin'in katılımı ile valilik binasında gerçekleştirilen programda Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası, Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası ile Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanları Kardeş Oda Protokolünü imzaladı.

 

[Devamını oku...]

18
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


[Devamını oku...]

16
BAŞSAĞLIĞI

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, S.S. Zonguldak Bartın Karabük İl ve İlçeleri Orman Köylerini Kalkındırma Kooperatifi Birliği Başkanı, Sabri Özgün’ün vefatını derin üzüntüyle öğrendik. Camiamız adına kendisine Allah’tan rahmet, ailesine yakınlarına sonsuz sabırlar diliyoruz. Mekânı cennet olsun.

[Devamını oku...]

01
TOBB CAMİASI ATA'NIN HUZURUNDA

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 75. Genel Kurulu nedeniyle TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundular.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 28İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son