Haberler

04
DEVREK TİCARET VE SANAYİ ODASI, DUBAİ’DE DÜZENLENEN ULUSLARARASI YAPI VE İNŞAAT FUARI VE İŞ GEZİSİNE ÜYELERİ İLE BİRLİKTE KATILDI.

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinden oluşan 12 kişilik heyet 26- 29 Kasım 2018 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin ticaret ve ekonomisi en gelişmiş olan kenti Dubai’de düzenlenen  ‘Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’na katılarak inşaat sektöründeki yenilikçi inşaat malzemeleri ve teknolojileri konularındaki çalışmaları yerinde görme imkânı buldu.

 

[Devamını oku...]

26
32. CACCI KONFERANSI İSTANBUL’DA DÜZENLENDİ.

Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu İstanbul’da düzenlenen 32. Carcı Konferansına katıldı. TOBB Başkanı ayrıca CACCI Başkan Yardımcısı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki gerçekleştirilen Asya-Pasifik Ekonomi zirvesi T.C. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan katılımları ile başladı.

 

[Devamını oku...]

22
GİRİŞİMCİ ADAYLARI TÖRENLE SERTİFİKALARINI ALDI.

Odamız konferans salonunda düzenlenen törene Devrek Kaymakamı Tolga Polat Belediye Başkanı Mustafa Semerci Kosgeb Müdürü Güven Altaş, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile kursiyerler katıldı.

Girişimcilik kursuna başarı ile bitiren adaylara sertifikalarını Devrek Kaymakamı Tolga Polat Belediye Başkanı Mustafa Semerci Kosgeb Müdürü Güven Altaş Odamız Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu ve Devrek Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ferdi Kesikoğlu tarafından verildi. 

[Devamını oku...]

22
ODAMIZ KOSGEB HİZMET OFİSİ AÇILIŞI YAPILDI

Açılışı Devrek Kaymakamı Tolga Polat, Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Zonguldak Kosgeb Hizmet Müdürü Güven Aktaş,Odamız Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu ve Devrek Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ferdi Kesikoğlu tarafından gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

16
KAN VERİN CAN VERİN

Sosyal sorumluluk kapsamında ve kan bağışının insan hayatı için ne kadar önemli olduğunu vurgulamak amacıyla Odamız ve Kızılay işbirliği ile Devrek Cumhuriyet Alanı’nda ‘Kan Verin Can Verin’ sloganıyla kan bağışı kampanyası düzenledik.

 

[Devamını oku...]

15
AKREDİTE ODA DENETİMİNİ BAŞARI İLE TAMAMLANDIK.

 Odamız TOBB Akreditasyon Sistemi ile üyelerine daha iyi hizmet vermeyi, sürekli hizmet kalitesini artırmaya ve verilen hizmetin sürdürülebilirliğini sağlamayı amaç edinmiştir. 

Odamız TOBB tarafından ilk olarak 2012 yılında "Akredite Oda" olarak belgelendirilmiştir. Odamızca üyelerimize verilen tüm hizmetlerin sürdürülebilir olduğunun tekrar gözlenmesi amacıyla TÜRKAK Akreditasyon Denetçisi Engin Deniz tarafından 12 ve 13 Kasım 2018 tarihlerinde yapılan denetimlerde Akreditasyon Sisteminin başarı ile uygulandığı ifade edildi. Odamız böylelikle 3 yıl süre ile tekrar " Akredite Oda" olduğu tescillenmiş oldu. Denetim sonrası Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Servet Gündüz tarafından denetçi Engin Deniz'e "Devrek Bastonu" hediye edildi.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 24İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son