Haberler

11
Mobilya İhtisas OSB Çalışmaları Başladı

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından, mobilya ihtisas organize sanayi bölgesi fizibilite çalışması için başlangıç toplantısı yapıldı.

[Devamını oku...]

06
DEVREK BASTONU ÜZERİNE SÖYLEŞİ PROGRAMI DÜZENLENDİ

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen ve Devrek Meslek Yüksek Okulu tarafından hayata geçirilen söyleşi programında iş hayatında başarılı olmanın kuraları ve ilçenin sembolü olan Devrek Bastonunun dünü, bugünü ve yarını hakkında bilgiler verildi.

[Devamını oku...]

02
ERTAN CİVAK’tan ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜJDESİ.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar beraberindeki heyetle ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü bakanlıkta ziyaret etti.

 

 

[Devamını oku...]

18
DEVREKLİ ÇİFTÇİLER BURSA 2017 TARIM FUARINDA

Odamız ve Devrek Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ile ortaklaşa organize edilen etkinlik çerçevesinde 42 çiftçi Bursa'da düzenlenen 15. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarını ziyaret etti.

 

[Devamını oku...]

21
İmalat Sanayi Sektöründeki KOBİ'lere 500 Milyon TL Destek
KOBİGEL – KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI  “ÜRETİM VE İHRACATTA TEKNOLOJİ SEVİYESİ YÜKSEK, KATMA DEĞERLİ ÜRÜNLERİN VE KOBİ’LERİN PAYININ ARTTIRILMA...

[Devamını oku...]

18
BAKKA Kurumsal İnternet Sitesi Finalde
Batı Karadeniz Kalkınma Ajansının kurumsal internet sitesi www.bakka.gov.tr Türkiye'nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örüm...

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 21İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son