Haberler


27

TOBB Akreditasyon sisteminde yer alan 3,8 ve 11. Gruplarda yapılan denetimler sonucu belge almaya hak kazanan Oda ve Borsalar için yapılan ‘’Akredite Oda’’ belge dağıtım töreni Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, TOBB Akreditasyon Kurulu Başkanı Faik Yavuz, TOBB Yönetim Kurulu üyeleri ve Oda/Borsa temsilcilerinin katılımıyla 26.02.2019 tarihinde TOBB İkiz Kuleler’de yapıldı.
Devrek Ticaret ve Sanayi Odası 12-13.11.2018 tarihinde yapılan denetimler sonucunda TOBB Akreditasyon Sisteminde belge yenilenmesine hak kazandı. Akreditasyon Sertifika Töreninde 3.8.ve 11. gruplarda yer alan toplam 115 Oda/Borsa’dan 103 Oda/Borsa’nın belgelerini yenileme hakkını kazandığı açıklandı.
Devrek Ticaret ve Sanayi Odası 2019-2021 tarihlerinde geçerli olan Akredite Oda sertifikasını TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Akreditasyon Kurulu Başkanı Faik Yavuz’dan teslim aldı.
Sertifika teslim törenine Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zekayi Bükrü, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tabak, Meclis Üyesi Zeki Budak, Mustafa Kesbiç, Raşit Akça, Genel Sekreter Cihat Yaban ve Akreditasyon Sorumlusu Fatime Çarıkcı katıldı.

Okunma Sayısı: 176
resim